Analýza a b c

Dynamicfuture - analýza zásob, dynamická simulace...

XYZ Frekvenční analýza pohybů položek. Ukázka ABC analýzy objemu spotřeby/prodeje a hodnotové analýzy zásob-výstup modulu analýzy zásob v SW PREWIT
dynamicfuture.cz/produkty/analyza-zasob/

Zakázky

Gist číslo 4/99. ABC analýza –skupinové řízení Petra Vítová. Přiřazením váhy lze pak zdůraznit pro analýzu význam vybraného období. . 13-30% _“_ B
gist.cz/download/doc/dl_1.doc

Synext.cz - Analýza spotřebitele při spotřebitelských (B2C...

. 2C nákupech Analýza nákupního chování při průmyslových nákupech (B2B) Analýza marketingové strategie, uplatňované firmou Finanční řízení a finanční analýza
synext.cz/analyza-spotrebitele-pri-spotrebitelskych-b2c-nakupech.html

ASV Náchod s.r.o.

A - malý počet položek s vysokou spotřebou (cca 20 % položek, 80 % spotřeby) B - střední počet s průměrnou potřebou C - velký počet položek s nízkou.
asv.cz/helios-orange/moduly-systemu-helios-orange/abc-analyza.html

SWOT analýza v Excelu

. SWOT analýzi chápejte pouze jako názornou ukázku. Důležitější než vzhled jsou sloupce B a C. Nejdříve si vysvětlíme sloupec C který má název Hodnocení:
excel-navod.fotopulos.net/swot-analyza.html

| Informační logistický portál Eulog.cz

Podkladem pro analýzu ABC je základní soubor údajů pro všechny položky, z něhož se dají zpracovat různé tiskové sestavy z Vašich IS systémů.
eulog.cz/?m=z01id=1620lang=0

Specifické metody marketingové situační analýzy - 2...

Metoda ABC (P-Q analýza či Paretto analýza). Jednotlivé skupiny vzájemných závislostí označíme A, B, C. Obvykle se vytvářejí tři až čtyři kategorie.
businessinfo.cz/cs/clanky/metody-marketingove-situacni-analyzy-2-2808.html

Paretova (ABC) analýza – mocný nástroj v logistice...

Paretova nebo také ABC analýza je velice jednoduchým, ale přesto efektivním nástrojem, který umožňuje firmám se matematicky exaktně soustředit na to, co.
businessvize.cz/rizeni-a-optimalizace/paretova-abc-analyza-mocny-nastroj...

ABC analýza - IPA Slovník - IPA Czech

ABC analýza je založená na principu, že jen několik faktorů podstatně ovlivňuje celkový problém. Základním principem ABC analýzy je skutečnost, která vyplývá.
ipaczech.cz/cz/ipa-slovnik/abc-analyza

Proces řízení nákladů - metoda ABC (Mirošníková) :: Basarka

„ Smyslem modelu ABM je využití detailních ekonomických analýz důležitých podnikatelských aktivit ke zlepšení strategického a operačního rozhodování.
basarka.webnode.cz/news/proces-rizeni-nakladu-metoda-abc-mirosnikova-/